טורניר חזרה לשגרה לאחר וירוס הקורונה

האיגוד החל לחזור לפעילות לאחר מגפת הקורונה וקיבלנו תחרות מצוינת בין ארבעת השחקנים הטובים בישראל בסנוקר.

בחצי הגמר הראשון נפגשו דויד וייצמן ושחר רוברג וניתן היה לראות כי ההמתנה הארוכה למשחק תחרותי (התחרות האחרונה ששיחקו הייתה בפברואר) אכן פגעה בכושרם ושני השחקנים לא היו במיטבם אך עדיין היה משחק מסקרן כאשר רוב המשחקונים הגיעו לכדורים האחרונים. שחר הצליח לסיים עם ידו על העליונה בנצחון דחוק 3-2.

בחצי הגמר השני בין מאור שלום לנדב ביטון הסיפור היה אחר.
מאור השתלט על המשחק מהר מאוד ולא נתן הרבה הזמדנויות לנדב ודי בקלות הגיע ליתרון 2-0. המשחקון השלישי היה בשליטתו של נדב ברובו אך לא הצליח לעבור את קו הסיום ולבסוף מאור מצליח לנצח על הורוד את המשחקון ואת המשחק.

אחרי חצאי הגמר ניתן היה לראות כי מאור בכושר הטוב ביותר מבין ארבעת השחקנים ולא מעט אנשים סימנו אותו כפייבוריט לגמר מול שחר אך כמו ששחר הוכיח לאורך הקריירה שלו, הוא חי את "המאני טיים" ובעזרת משחק מאוד אחראי בתוספת ברייקים יפים (הגבוה ביניהם היה ברייק 72 במשחקון השני) הכריע את ההתמודדות ללא הרבה קשיים והגמר היה חד צצדי לחלוטין שהסתיים בתוצאה 3-0 כאשר שחר השאיר את מאור על 13 נקודות בכל המשחק.

ברכות לשחר על הזכייה ואנחנו אישית שמחים על החזרה לשגרה וכבר בימים אלו הצוות המקצועי עובד בצורה אינטנסיבית כדי להתחיל את עונת 2020 בצורה רשמית בכל הדסיפלינות.

תודה גדולה ומיוחדת כמו תמיד לירמי לבון שהעמיד לרשות האיגוד את הארנה G2 לצורך קיום המשחקים.  בנוסף מודים לאירה קוליקוב ששפטה את המשחקים וסופיה שצילמה את המשחקים.

לסיום, מודים לשי אייזנברג ושי ארמה שפרשנו את המשחקים והגיבו בזמן אמת לקהל שצפה מהבית בשידור החי.

מקווים שהקהל בבית נהנה מהתחרות אך אל דאגה האירוע הבא קרוב ונעדכן בהקדם בדף האיגוד

ספרו לחברים